Günlük Erkek Arayan Bayanlar

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Esra
Yaş: 32
Boy Kilo: 168 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Günlük Kısa İlişki

Esra ben. Selam. Günlük erkek arayan bayanlar son dönemde çok fazla aranıyor sanırım. Bende onlardan biri olarak ilan oluşturmak istedim. Şimdi arkadaşlar şöyle bir durum var. Ben öyle günlük derken bir anlamda güzel vakit geçirecek birini arıyorum. Şimdi çevremde çok görüyorum duyuyorum da hatta maddi destek arayan kadınlarda var ama benimkisi tamamen günlük ilişki kurmak önce bunu bilin istiyorum. Eğer sizin de böyle talebi varsa beklemeden mesaj atarsanız çok sevinirim. Şuna inanıyorum ben. Her şeyin zamanında ve yerinde olması güzel. Bundan sonraki aşamada birbirinden farklı kişilerle elbette karşılaşacağım. Yine de herkesin bir kriteri vardır biliyorum. Şimdi oraya gelelim.

Günlük erkek arayan bayanlar için kendimden bahsedeyim. Bakımlı ve çok güzel bir kadınım. Yaşım 32 ve bu genel olarak iyimser bakıyorum hayata. Çok seçici değilim, amaç sadece hoş vakit geçsin yani. Yine de bir erkeğin her zaman bakımlı olması gerektiğini düşünüyorum. Hiçbir şey olmasa da kadına olan sevgi ve saygı bunu gerektiriyor. Her defasında yanılmaktan yoruldum. Uzun süreli bir dostluklar kuramıyorum nedense. Günlük olunca kafamda rahat oluyor nedense. Son zamanlarımda böyle düşünüyorum bilmiyorum artık. Yazarsanız daha net konuşmaya başlayabiliriz.

Günlük Erkek Arayan Bayanlar

Hayatın verdiği yorgunluk da üzerimde. Gezmeyi seviyorum sabit kalamıyorum. Aracım var açıyorum müziğimi ve kafama göre takılıyorum. Dertten kederken bıktık usandım. Kimseyi kafaya takmayın beyler gerçekten hep böyle şeyler bizi üzüyor biliyorsunuz. O yüzden yaşamak lazım, gezmek ve tozmak lazım. Kafa dengi adamı bulursam ne bileyim günlerce güzel vakit geçiririm. Ama olmuyor bazen geriliyor insan ve tek başına kalıyor. Haliyle günlük takılmak daha mantıklı geliyor. Bilemiyorum ya mesaj atın konuşalım işte. Buradan öyle rahat yazamıyorum yani tam anlamıyla içimi dökemiyorum arkadaşlar.

Kadına nasıl davranılması gerektiğini bilenler konuşsun benimle. İnanın duygu kalmıyor bazen insanda. Tabi her şeyin bir nedeni var. Bu zamana kadar yaşadıklarımdan bahsettim gibi. Haydi biraz da siz konuşun da ileriyi görelim artık. Ben kaçar beyler ama buradayım mesaj ve yorumları beklemeye başlıyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar